P1174.472NL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
P1174.472NL
JLCPCB Part #
C2639026
Package
SMD,6.7x4.5mm
Description
1A 1A 30mΩ 4.7uH 40MHz ±20% SMD,6.7x4.5mm Inductors (SMD) ROHS