P1174.332NL
MFR.Part #
P1174.332NL
JLCPCB Part #
C2639040
Package
SMD,6.7x4.5mm
Description
1.3A 1.3A 21mΩ 3.3uH 40MHz ±20% SMD,6.7x4.5mm Inductors (SMD) ROHS