P1172.103NL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
P1172.103NL
JLCPCB Part #
C581381
Package
SMD
Description
10uH 17.3mΩ 5.2A ±20% SMD Power Inductors ROHS