P1169.223NLT
MFR.Part #
P1169.223NLT
JLCPCB Part #
C2639509
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
2.6A 2.7A 22uH 67mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS