P0751.223NL
MFR.Part #
P0751.223NL
JLCPCB Part #
C2639689
Package
SMD,13x9.4mm
Description
114mΩ 2.6A 2.6A 22uH ±20% SMD,13x9.4mm Inductors (SMD) ROHS