BSCH001005058N2JCP
MFR.Part #
BSCH001005058N2JCP
JLCPCB Part #
C5564809
Package
0402
Description
240mΩ 300mA 4.1GHz 8.2nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS