BSCH001005054N3SCP
MFR.Part #
BSCH001005054N3SCP
JLCPCB Part #
C6516315
Package
0402
Description
180mΩ 4.3nH 400mA 6GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS