BSCH000603035N6S00
MFR.Part #
BSCH000603035N6S00
JLCPCB Part #
C6132420
Package
0201
Description
260mA 360mΩ 4.6GHz 4@100MHz 5.6nH 0201 Inductors (SMD) ROHS