BPSD00060545101K00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BPSD00060545101K00
JLCPCB Part #
C17493991
Package
2220
Description
100uH 520mA 700mΩ ±10% 2220 Power Inductors ROHS