BPSD00060545100K00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BPSD00060545100K00
JLCPCB Part #
C17525443
Package
2220
Description
1.44A 100mΩ 10uH ±10% 2220 Power Inductors ROHS