BBUP00160808600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBUP00160808600Y00
JLCPCB Part #
C7085245
Package
0603
Description
1 20mΩ 60Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS