BBPY00321611600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00321611600Y00
JLCPCB Part #
C7085214
Package
1206
Description
1 20mΩ 60Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS