BBPY00201209601Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00201209601Y00
JLCPCB Part #
C6750924
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 2A 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS