BBPY00160808152Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00160808152Y00
JLCPCB Part #
C6131124
Package
0603
Description
1 1.5kΩ@100MHz 400mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS