BBBK00160808110Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBBK00160808110Y00
JLCPCB Part #
C5557835
Package
0603
Description
1 11Ω@100MHz 50mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS