456-V3-254-00-014101
Extended
Manufacturer
Preci-Dip
MFR.Part #
456-V3-254-00-014101
JLCPCB Part #
C7020227
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+125℃ 150V 2 2.54mm 2.54mm 3A 54P Black Through Hole Tin bronze 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS