PC521-1C-12S-X
Extended
Manufacturer
Picker Components
MFR.Part #
PC521-1C-12S-X
JLCPCB Part #
C6142058
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10ms 110V@DC、380V@AC 12V 20A 5ms AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS