EED40-48S12W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
EED40-48S12W
JLCPCB Part #
C7271629
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 12V 3.333A 36V~75V 92% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS