AS015100MR-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AS015100MR-R
Description
-30℃~+70℃ 100Ω 15mm 3.7mm 300mW 850Hz 850Hz~20kHz Electromagnetic - Speakers ROHS