AI-4228-P-C48-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-4228-P-C48-R
Description
-30℃~+85℃ 10V~48V 2.8kHz 33mm 42.5mm 86dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS