AI-1223-TWT-12V-3-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-1223-TWT-12V-3-R
JLCPCB Part #
C5942453
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 12mm 2.3kHz 85dB 8V~16V 9.7mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=12mm Buzzers ROHS