PTVS18VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS18VP1UP,115
JLCPCB Part #
C2909295
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 100nA 18V 20.5A 20V 29.2V 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS