PSPMAA1265H-220M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA1265H-220M-ANF
JLCPCB Part #
C5273821
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
22uH 36mΩ 8A 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS