PSPMAA0803H-100M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-100M-ANP
JLCPCB Part #
C3036141
Package
SMD,8.5x8mm
Description
10uH 5A 60mΩ 7A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS