PDPTAT0608-331K
MFR.Part #
PDPTAT0608-331K
JLCPCB Part #
C5119602
Package
Plugin,D7.5xL10mm
Description
330uH 440mA 600mA 780mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D7.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS