PDMCAT1065-102MLN
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDMCAT1065-102MLN
JLCPCB Part #
C5158822
Package
Plugin,13x7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 17mΩ 1mH@1kHz 2 600V 6A 插件,13x7.5mm Common Mode Filters ROHS