LXA08T600C
MFR.Part #
LXA08T600C
JLCPCB Part #
C568346
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 2.96V@4A 250uA@600V 4A 600V TO-220AB Schottky Diodes ROHS