LQA40B150C
MFR.Part #
LQA40B150C
JLCPCB Part #
C568313
Package
TO-263AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2V@20A 150V 20A 350A 500uA TO-263AB Diodes - General Purpose ROHS