LQA30B150C
MFR.Part #
LQA30B150C
JLCPCB Part #
C568311
Package
TO-263AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.2V@15A 150V 15A 350A 500uA TO-263AB Diodes - General Purpose ROHS