LQA30A300C
Extended
Manufacturer
POWER INTEGRATIONS
MFR.Part #
LQA30A300C
JLCPCB Part #
C568333
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 1.9V@15A 15A 25uA@300V 300V TO-247AD Schottky Diodes ROHS