LQA10N150C
MFR.Part #
LQA10N150C
JLCPCB Part #
C568307
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.1V@5A 150V 250uA 350A 5A TO-252 Diodes - General Purpose ROHS