PMEG60T50ELPX
MFR.Part #
PMEG60T50ELPX
JLCPCB Part #
C552950
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1.8uA@60V 50A 5A 60V 690mV@5A SOD-128 Schottky Diodes ROHS