PJMG10H25NDL
Extended
Manufacturer
PJSEMI
MFR.Part #
PJMG10H25NDL
JLCPCB Part #
C52117971
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
1 N-channel 100V 2.5V 21pF 24A 25W 25nC@10V 26mΩ@10V 375pF 660pF N-Channel PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS