PJM10H05PPA
Extended
Manufacturer
PJSEMI
MFR.Part #
PJM10H05PPA
JLCPCB Part #
C22438607
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 1.192nF 1.8V 1.9W 100V 20nC@10V 31pF 400mΩ@4.5V 5A SOP-8 MOSFETs ROHS