L-AP2127K-3.3TRG1
Extended
Manufacturer
PIELENST
MFR.Part #
L-AP2127K-3.3TRG1
JLCPCB Part #
C49190685
Package
SOT-23-5
Description
1 2uA 3.3V 320mV@(600mA) 600mA 6V 80dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS