PDZVTR9.1B
MFR.Part #
PDZVTR9.1B
JLCPCB Part #
C253506
Description
1 Independent 1W 20uA@6V 6Ω 9.1V~10.2V 9.7V SOD-128 Zener Diodes ROHS