PDZVTR12B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
PDZVTR12B
JLCPCB Part #
C253484
Package
SOD-128
Description
1 Independent 10uA@9V 12.75V 12V~13.5V 1W 8Ω SOD-128 Zener Diodes ROHS