TQ2SS-L2-12V-Z
MFR.Part #
TQ2SS-L2-12V-Z
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS