EEUFC1J471
MFR.Part #
EEUFC1J471
JLCPCB Part #
C713375
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.324A@120Hz 16mm 20mm 470uF 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS