EXB-U341R6JV
MFR.Part #
EXB-U341R6JV
JLCPCB Part #
C20028226
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.6Ω 2 4 63mW ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS