EXB-34V220JV
MFR.Part #
EXB-34V220JV
JLCPCB Part #
C6618720
Package
0606
Description
2 22Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS