EXB-U28472JX
MFR.Part #
EXB-U28472JX
JLCPCB Part #
C20027883
Package
0804
Description
4 4.7kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS