EXB-U24914JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U24914JX
JLCPCB Part #
C20027788
Package
0404
Description
2 4 63mW 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS