EXB-U18560JX
MFR.Part #
EXB-U18560JX
JLCPCB Part #
C20027080
Package
0502
Description
31mW 4 56Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS