EXB-E10C121J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-E10C121J
JLCPCB Part #
C1731852
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
120Ω 15 16 63mW ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS