EXB-28V680JX
MFR.Part #
EXB-28V680JX
JLCPCB Part #
C2654120
Package
0402x4
Description
4 63mW 68Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS