EXB-24V6R2JX
MFR.Part #
EXB-24V6R2JX
JLCPCB Part #
C1731629
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 4 6.2Ω 63mW ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS