ETQP5M2R5YFK
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETQP5M2R5YFK
JLCPCB Part #
C230668
Package
SMD,8.5x8mm
Description
11.9A 2.5uH 20.1A 7.6mΩ AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS