ETQP3M150KVN
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETQP3M150KVN
JLCPCB Part #
C542310
Package
SMD,6.4x6mm
Description
109.12mΩ 15uH 3A 5.1A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,6.4x6mm Power Inductors ROHS