ETPSF270M6E
MFR.Part #
ETPSF270M6E
JLCPCB Part #
C710122
Package
SMD,2.8x3.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 270uF 6mΩ@500kHz ±20% SMD,2.8x3.5mm Tantalum Capacitors ROHS